Регистрация    Войти
Авторизация
» » В області запроваджується новий освітній проект

В області запроваджується новий освітній проект

Категория: Образование
В області запроваджується новий освітній проект

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні стартував проект «Вчимося жити разом», до якого долучено п’ять областей, у тому числі й Запорізька.

Проект «Вчимося жити разом» реалізовуватиметься у двох напрямках: формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації (виконавець – ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»), та надання дітям психологічної і соціальної допомоги та підтримки (виконавець – НаУКМА).

Для координаторів проекту за рівнями освіти в Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Дніпропетровській областях, представників ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та інших установ, причетних до реалізації проекту, у Києві відбувся семінар.

Як повідомила запорізька представниця, заступник начальника управління Департаменту освіти і науки облдержадміністрація Валентина Хіврич, його учасники детально проаналізували план заходів та на його основі розробили комплексні регіональні плани дій для Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької та Харківської областей.

До реалізації проекту в Запорізькій області планується залучити не менше 150 загальноосвітніх, 10 професійно-технічних та 120 дошкільних навчальних закладів. При відборі закладів буде враховуватись якісний педагогічний потенціал, досвід роботи колективу за новітніми технологіями, проектною діяльністю тощо.

Відібрані заклади повинні будуть пройти погодження в Міністерстві освіти і науки України та отримуватимуть організаційно-методичну підтримку при проведенні проектних заходів. Для кожного дошкільного закладу - учасника проекту буде підготовлено не менше одного вихователя за програмою проекту, а для кожної школи - не менше трьох педагогічних працівників: учитель початкових класів, учитель базової школи, який викладає основи здоров’я, та вчитель старшої школи.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.