Регистрация    Войти
Авторизация
» » Більшість учнів залишаються на карантинних заходах

Більшість учнів залишаються на карантинних заходах

Категория: Образование
Більшість учнів залишаються на карантинних заходах

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, за станом на 08.02.2016 органами виконавчої влади та місцевого самоврядування через введення тимчасових карантинних заходів призупинено навчально-виховний процес у 203 загальноосвітніх навчальних закладах області (34,7 % від загальної кількості шкіл). Зокрема, зачинено всі школи міст Запоріжжя, Бердянська, Енергодара і Токмака та Запорізького і Приморського районів. У Якимівському районі призупинено навчально-виховний процес у трьох школах, у Токмацькому районах – у чотирьох, у Мелітопольському, Чернігівському і Михайлівському районах не працюють по дві школи.

Загалом на карантинних заходах перебувають 80866 (51,7 % від загальної кількості учнів).

Крім того, призупинено функціонування одного дошкільного навчального закладу в Мелітопольському районі і всіх позашкільних навчальних закладах м. Бердянська.

За інформацією ГУ Держсанепідслужби, за станом на 05 лютого зафіксовано 1315 випадків захворюваності дітей на грип та ГРВІ.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.