Регистрация    Войти
Авторизация
» » Трудова молодь області обирає активний відпочинок

Трудова молодь області обирає активний відпочинок

Категория: Регион
Трудова молодь області обирає активний відпочинок

За підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації та ТОВ «Соціальні ініціативи Запоріжжя» обласна рада трудової молоді провела найбільш знаковий обласний фестиваль серед трудових колективів. Цього разу молодь зустрілася на березі Азовського моря. Участь у фестивалі, який відбувся на базі пансіонату «Металург», взяли близько 100 представників із десяти промислових підприємств області.

Співорганізаторами заходу виступили обласний центр патріотичного виховання молоді, обласний центр молоді та обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У перший день фестивалю активна трудова молодь Запорізького краю позмагалася за кубок КВК, проявила свої кулінарні здібності у «Конкурсі шашлику» та продемонструвала свої танцювальні таланти.

Другий день фестивалю запам’ятався блискучою грою команд-учасниць у волейбол, настільний теніс та більярд.

З успішним проведенням фестивалю трудову молодь привітав заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін. Посадовець підкреслив неабияку важливість проведення подібних заходів.

- Такі зустрічі сьогодні виконують дуже важливу функцію у нашому суспільстві. Вони не тільки допомагають активізувати молодіжний рух, а й популяризують нові форми організації дозвілля для трудової молоді, стимулюють її соціальну активність, налагоджують конструктивну взаємодію між молодіжними трудовими колективами, органами державної влади та органами самоврядування, - зазначив Едуард Гугнін.

По завершенні фестивалю його учасники були нагороджені почесними грамотами та призами від молодіжної організації ВАТ МК «Запоріжсталь».

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.