Регистрация    Войти
Авторизация
» » Німецькі партнери оцінили готовність і здатність запорізької влади реалізувати реформи для розвитку регіону

Німецькі партнери оцінили готовність і здатність запорізької влади реалізувати реформи для розвитку регіону

Категория: Регион
Німецькі партнери оцінили готовність і здатність запорізької влади реалізувати реформи для розвитку регіону

Делегація Запорізької області у складі голови обласної ради Григорія Самардака та заступника голови облдержадміністрації (стажування) Володимира Тоцького перебуває в землі Саксонія-Анхальт Федеративної Республіки Німеччина, де відбулася їх зустріч з керівництвом університету Анхальта і представниками Інженерної палати землі Саксонія-Анхальт.

Університет Анхальта є яскравим прикладом сучасного навчального та науково-дослідного закладу, який надає студентам знання і навички, що можуть бути застосовані безпосередньо у виробництві. Завдяки цьому заклад має стабільні замовлення від підприємств на підготовку фахівців і проведення прикладних і фундаментальних досліджень.

Запоріжці ознайомилися з факультетом сільського господарства, лабораторіями університету і центром розробки продуктів. Основне завдання, яке перед собою ставить факультет - підвищення ефективності ведення агропромислового виробництва з одночасним збереженням природного біорізноманіття. Для цього університет має новітнє обладнання і понад двадцятирічний досвід досліджень. Як запевнила президент університету, професор Орцессека, Україна й Запорізька область зокрема мають унікальні чорноземи, які, за умови використання німецьких технологій і насіння, можуть забезпечувати врожайність до 120 центнерів пшениці з гектара.

Григорій Самардак повідомив, що стратегічним завданням для області є проведення всеосяжного аналізу якості земельних ресурсів Запорізької області для того, щоб надалі поставити сільське господарство на наукову основу. Для цього ми повинні забезпечити можливість нашій молоді вчитися в подібних навчальних закладах та створити умови, щоб ця молодь поверталася в Україну.

У рамках зустрічі з Палатою Інженерів землі Саксонія-Анхальт сторони обговорили можливість участі німецьких фахівців у масштабних інфраструктурних проектах області. Представникам Палати були презентовані проекти у сфері термомодернізації, енергоефективності, сміттєпереробки, а також створення обласної енергосервісної компанії.

Як запевненив депутат парламенту землі Саксонія-Анхальт Зерен Хербст, під час зустрічі він переконався, що влада Запорізької області готова до реформ і здатна їх реалізувати. Це є важливою передумовою для забезпечення впевненості німецьких партнерів у правильності курсу, обраного Запорізькою областю.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.