Регистрация    Войти
Авторизация
» » На діяльність ветеранських організацій виділено кошти

На діяльність ветеранських організацій виділено кошти

Категория: Регион
На діяльність ветеранських організацій виділено кошти

В області функціонують громадські організації, які об’єднують у своїх лавах ветеранів та інвалідів.

Виконання ними визначених повноважень здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету. У рамках обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, «Назустріч людям» на 2015-2019 роки на надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів для здійснення їх статутних завдань, матеріального заохочення активістів на 2016 рік з обласного бюджету передбачено 391,9 тис. гривень.

Механізм використання цих коштів унормовано Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації.

Відповідно до цього Порядку встановлено термін подання заяв обласними громадськими організаціями інвалідів і ветеранів для отримання фінансової підтримки з обласного бюджету в 2016 році - з 15 по 19 лютого 2016 року включно.

Місце подання заяв з відповідними пакетами документів – приймальня Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.