Регистрация    Войти
Авторизация
» » Території активізують роботу над своїми генеральними планами

Території активізують роботу над своїми генеральними планами

Категория: Регион
Території активізують роботу над своїми генеральними планами

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, головного архітектора області Олександра Билима відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради, на якому розглянуто проекти містобудівної документації: «Генеральний план смт Балабине Запорізького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту» та «Детальний план окремої території з метою розміщення залізничної колії станції «Промислова» площею 0,1200 га на земельній ділянці, розташованій на території Долинської сільської ради Запорізького району за межами населених пунктів».

Жваве обговорення викликав проект Генерального плану смт Балабине, оскільки містобудівний документ має вирішити значну кількість проблем, з якими на сьогодні зіткнулись жителі селища. Так, гостро стоять питання щодо підтоплення території, екологічного стану, санітарно-захисної зони та використання земель, що знаходяться в межах населеного пункту.

Члени архітектурно - містобудівної ради виявили низку недоліків запропонованого генерального плану смт Балабине та надали рекомендації щодо їх усунення та доопрацювання проекту. Було наголошено, що генеральний план має передбачати шляхи розв’язання наявних проблем та перспективного розвитку території.

У ході засідання також було надано консультації щодо проекту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території (у складі Генерального плану) с. Велика Знам’янка Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області з розширенням меж населеного пункту с. Велика Знам’янка Кам’янсько-Дніпровського району».

Архітектурно-містобудівною радою погоджено та рекомендовано до подальшого затвердження в установленому законом порядку проект «Детальний план окремої території з метою розміщення залізничної колії станції «Промислова» площею 0,1200 га на земельній ділянці, розташованій на території Долинської сільської ради Запорізького району за межами населених пунктів».
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.