Регистрация    Войти
Авторизация
» » Дороги області рятують аварійним ямковим ремонтом

Дороги області рятують аварійним ямковим ремонтом

Категория: Регион
Дороги області рятують аварійним ямковим ремонтом

Для збереження цілісності автомобільних доріг до весни, коли розпочнуться основні роботи з ямкового та середнього ремонтів покриття, дорожники області не припиняють боротьбу з ямковістю. Для цього здійснюється комплекс робіт по експлуатаційному утриманню доріг - аварійний ямковий ремонт та забезпечення водовідведення. При цьому аварійний ямковий ремонт виконується за технологією, яка дозволяє ефективно працювати навіть при зниженні температури повітря до від’ємних відміток.

Так, за поточний тиждень для забезпечення безперебійного та безпечного руху автотранспорту по дорогах загального користування в зимовий період на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області філіями ДП «Запорізький облавтодор» відремонтовано 2 368 кв. м дорожнього покриття.

В основному роботи виконувались на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування місцевого значення з використанням органо-мінеральних сумішей, що дозволяють працювати в умовах понижених температур та підвищеної вологості.

Матеріали для виконання ремонтних робіт постачали три асфальтобетонні заводи: Мелітопольський, Куйбишевський та Бердянський. Роботи з ліквідації аварійної ямковості на цьому тижні виконували в середньому 17 бригад філій ДП «Запорізький облавтодор».
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.