Регистрация    Войти
Авторизация
» » В області маршрутки міняють на великі автобуси

В області маршрутки міняють на великі автобуси

Категория: Регион
В області маршрутки міняють на великі автобуси

У Запорізькій області планується замінити «Спринтери» на великі автобуси, ввести безготівковий розрахунок за проїзд та впровадити автоматизовану систему диспетчерського управління громадським пасажирським транспортом.

Про це повідомив директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Андрій Антонов під час он-лайн наради з керівниками структурних підрозділів, яку провів в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Доповідаючи про стан безпеки пасажирських перевезень, посадовець поінформував, що в 2015 на шляхах області зафіксовано 3025 порушень правил дорожнього руху за участю автобусів перевізників, з них – 15 аварій з вини водіїв, що мали трагічні наслідки.

Основною причиною аварій за участю пасажирського автотранспорту є використання переобладнаних «Спринтерів», які вигідні лише для їх власників. Тому допускатися до участі в конкурсах на пасажирські перевезення вони не будуть. Також безпека руку на дорозі залежить від водіїв-нелегалів, які працюють на маршрутах. Нелегальні перевізники намагаються маскувати перевезення під спеціальні або нерегулярні.

Також, за словами Андрія Антонова, необхідно посилити медичний огляд водіїв, технічне оснащення транспортних засобів та культуру водіїв. Серед найбільш розповсюджених порушень - відмова у пільговому проїзді та порушення правил безпечного руху. Для боротьби з порушниками створено «чорний» список водіїв автобусів, який розміщений на сайті облдержадміністрації. На цей момент до нього потрапили 69 водіїв. Список буде оновлюватися щомісяця.

У планах влади на поточний рік: створення підприємства - перевізника комунальної форми власності, ремонт місцевих доріг, впровадження автоматизованої системи диспетчерського управління громадським пасажирським транспортом, автоматизованої системи інформування про надзвичайні ситуації та виклику екстрених служб, системи безготівкових розрахунків за проїзд у транспорті та оновлення автотранспорту на автобуси великої місткості. Наступного тижня планується провести презентацію, як повинні виглядати пасажирські автобуси.

За підсумками обговорення цього питання в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль доручив Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА разом з фіскальними органами провести перевірку підприємств-перевізників щодо легального працевлаштування водіїв та виплати їм зарплати.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.