Регистрация    Войти
Авторизация
» » Запорізький борець завоював «золото» престижного міжнародного турніру

Запорізький борець завоював «золото» престижного міжнародного турніру

Категория: Спорт
Запорізький борець завоював «золото» престижного міжнародного турніру

На міжнародному турнірі з греко-римської боротьби TAKHTI CUP-2015, який триває в Мешхеді (Іран), запорізький борець майстер спорту міжнародного класу Денис Дем'янков уже зумів прославити свою рідну область та вибороти медаль найвищого ґатунку.

Наш земляк, завоювавши «золото» у ваговій категорії 66 кг, не тільки став переможцем престижного світового турніру серед чоловіків, а й здобув дуже важливі для себе відбіркові рейтингові бали до літніх Олімпійських ігор, які пройдуть з 5 по 21 серпня 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова привітала Дениса з блискучою перемогою та побажала розвинути успіхи у подальшій боротьбі за право виступити на наступній Олімпіаді.

Тренує спортсмена заслужений тренер України та СРСР, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, почесний громадянин Запорізької області Євген Чертков.

Під його керівництвом, як повідомили в управлінні, сьогодні на килим міжнародних змагань вийде ще один борець, бронзовий призер чемпіонату світу, призер чемпіонатів Європи та третій призер Універсіади в Казані Жан Беленюк, який захищатиме за заліком Запорізьку область та м. Київ.


Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.