Регистрация    Войти
Авторизация
» » Спортсмен уславив Запоріжжя на чемпіонаті світу

Спортсмен уславив Запоріжжя на чемпіонаті світу

Категория: Спорт
Спортсмен уславив Запоріжжя на чемпіонаті світу

Запорізький спортсмен - вихованець обласної школи-інтернату спортивного профілю Парвіз Насібов став бронзовим призером у категорії 63 кг чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед кадетів, який проходив у місті Сараєво (Боснія і Герцоговина).

Першим тренером спортсмена є Абдулаев Булат. До Чемпіонату Світу та Европи Парвіз готувався під керівництвом Рагімова В’югара та старшого тренера відділення греко-римської боротьби Запорізької школи вищої спортивної майстерності Євгена Черткова.

Незважаючи на юний вік – 17 років, спортсмен досяг значних результатів: неодноразовий чемпіон України серед юніорів, призер Всеукраїнських та Міжнародних турнірів, серед яких «Yadegar Imam Cup» (Мешхед, Іран), «Кубок Перемоги» (Мінськ, Білорусь).

Начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова привітала спортсмена з почесним третім місцем та запевнила, що влада й надалі буде створювати належні умови для успішної підготовки до майбутніх змагань і надавати всебічну підтримку.

Парвіз Насібов уже отримує фінансову підтримку обласної влади за свої досягнення, входячи до числа стипендіатів обласної стипендії перспективним спортсменам Запорізької області у 2015 році. Він також є номінантом на отримання премії «Кращий спортсмен року».

У свою чергу, Парвіз подякував усім, хто його підтримував, та наголосив, що у нього є стимул працювати далі, для того щоб здобути перемогу на Олімпійських іграх.

Управління у справах преси та інформації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.