Регистрация    Войти
Авторизация
» » Великий спортивний сезон стартував у Запоріжжі

Великий спортивний сезон стартував у Запоріжжі

Категория: Спорт
Великий спортивний сезон стартував у Запоріжжі У Запоріжжі завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики та командний чемпіонат України з багатоборства, який проходив у легкоатлетичному манежі «Запоріжсталь» за сприяння управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.
Турнір став першим етапом відбору на чемпіонат світу в приміщенні, який 7 лютого поточного року прийматиме м. Сопот (Польща).
У командному чемпіонаті України взяли участь 460 спортсменів з усіх регіонів нашої країни, а також з Південноафриканської Республіки та Ізраїлю. Серед них шість заслужених майстрів спорту та 38 майстрів спорту міжнародного класу. Про успіхи запорізьких атлетів повідомили в управлінні молоді, фізичної культури та спорту. Так, за результатами виступів спортсменів команда Запорізької області посіла ІІ місце у чемпіонаті з багатоборства та VIII місце з легкої атлетики.
Переможцями та призерами, які вибороли перше місце, стали: Олексій Касьянов (семиборство), Ганна Мельниченко (біг на 60 м з бар'єрами), Анастасія Ткачук (біг на 800 м). Третє місце посіли: Олексій Ремень (біг на 400 м) та Ганна Мельниченко (штовхання ядра).
Друге місце у чоловічій естафеті (біг на дистанцію 200 м, 400 м, 600 м та 800 м) виборола команда Запорізької області у складі Сергія Костенка, Віталія Голованя, Олександра Робовніна та Сергія Калмикова.

Управління у справах преси та інформації Запорізької облдержадміністрації
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.