Регистрация    Войти
Авторизация
» » Запорізькі борці підтвердили свій рівень

Запорізькі борці підтвердили свій рівень

Категория: Спорт
Запорізькі борці підтвердили свій рівеньУ спортивному комплексі ВАТ «Запоріжсталь» відбувся 21-й Міжнародний турнір пам'яті майстра спорту СРСР Євгена Трухіна з боротьби греко-римської. У змаганнях взяли участь спортсмени з 13 областей України ‑ Вінницької, Донецької, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської областей та м. Києва.

На урочистому відкритті спортсменів привітав заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

- Це знакова подія, що демонструє високий щабель розвитку боротьби греко-римської в Запорізькій області. Завдяки тріумфу таких борців як Євген Трухін, Яків Пункін, перемогам на килимах світових та європейських чемпіонатів Сергія Рибалки, Юрія Григор'єва, Геннадія Єрмілова, а останніх років - Армена Варданяна, Олександра Хвоща, Сергія Ратушного, В’югара Рагимова, Жана Беленюка, Павла Олійника та Парвіза Насибова Запоріжжя є одним з головних центрів розвитку греко-римської боротьби в Україні. Впевнений, що цей турнір сприятиме подальшій популяризації боротьби не тільки в Україні, але і за кордоном. А ми зі свого боку докладемо всіх зусиль, щоб учасники та гості змагань відчували себе в нашій країні і в нашому місті, як удома, - зазначив посадовець.

На міжнародному турнірі можна не тільки отримати безцінний досвід і проявити себе на борцівському килимі, але й виконати норматив майстра спорту України, що й зробив запорізький борець Артем Уточкін, обігнавши всіх суперників у ваговій категорії до 74 кг.

Серед переможців турніру - чимало запорізьких спортсменів. У ваговій категорії до 55 кг перемогу здобув Жора Абовян, вихованець Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності. У фіналі у ваговій категорії до 60 кг зустрілися одразу два запорізьких борця, з них переміг також вихованець запорізької школи Антон Кузенко. Срібна медаль турніру у ваговій категорії до 66 кг дісталася Артему Роботу, бронзову медаль у цій же ваговій категорії завоював Олександр Надточій. Рівних не було і запорізькому борцю класичного стилю Андрію Дегтярьову, який у ваговій категорії до 97 кг не залишив шансів своїм суперникам. У надважкій категорії - до 120 кг наш земляк Данило Максак виборов срібло.

Також були нагороджені спортсмени в наступних номінаціях: «Кращий борець турніру» став Антон Кузенко, в номінації «Краща техніка» визнаний Ясаф Зейналов (Харківська обл.), нагороду в номінації «За волю до перемоги» отримав наш земляк Жора Абовян.

«Кращим арбітром змагань» визнано заслуженого майстера спорту України В’югара Рагімова

У загальному заліку команда Запорізької області посіла 1 місце.
Loading...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.